Sport-hírek

A SPORT LEGYEN A TIED!
Megnyitó ünnepsége zajlott 2016. november 18-án délelőtt iskolánkban, amelyen részt vett a Baranya megyei Diáksport Szövetség, a Multi Alarm Se képviselői. Majd Balogh Richárd edző ismertette a tollaslabda játék történetét, szabályait, fontos tudnivalóit és a 9. és 6. évfolyamos tanulóknak egy – egy tollaslabda órát tartott. Azonban ami tényleg meglepő volt számomra, hogy a labda képes 400 km/h - nál nagyobb sebességgel repülni. Nagyon jól éreztem magam és remélem, hogy lesznek még ilyen napok az iskolában!
Kosztolányi Réka 9.a
Im Program hat Multi Alarm SE Trainer, Richard Balogh am 18.11.2016 eine Schaustunde gehalten für den 6. und 9. Jahrgang.Am 18.11.2016 dürften wir an eine Federballstunde teilnehmen. Als erstes hat uns der Trainer ein paarTricks und Tippsgezeigt. Er hat uns davon erzählt, dass der schnellste Federball der Welt mit über 400 km/h geflogen ist. Danach hat er uns gezeigt wir Mathe im Sport funkcioniert. Nach dem dürften wir selber Federball spielen, das hat uns natürlich am meisten Spaß gemacht. Zusammengefasst hat uns diese Veranstaltung sehr gefallen.
Kata Czopf 9. a
ALSÓS LABDARÚGÓ TORNA
2016 november 26-án, szombaton délelőtt Labdarúgó Tornát rendeztünk sportcsarnokunkban alsós tanítványainknak. 52 kis diákunk vett részt, külön öröm volt számunkra, hogy kislányok is részt vettek a tornán és nagyon ügyesen játszottak. Nagyon szép és tartalmas délelőttöt töltöttünk együtt, rendkívül ügyesen játszottak tanulóink. Gratulálunk minden kis focistánknak és köszönjük a szülők támogatását is!
Testnevelés MK
A következő eredmények születtek:
1.évfolyamon:

 1. Tornádó (Ternbach Albert, Polyák Dávid, Szántó Benedek, Fischer Áron)
 2. Meteor (Bíró Borka, Nagy Gergely, Bíró Flóra, Putler Péter)
 3. Flash ( Komló Barnabás, Ajtay Zénó, Kósa Kolos, Gelencsér Dávid, Horváth Ádám)

2.évfolyamon:

 1. Németország ( Simon Ádám, Váradi Bálint, Vastagh Berton, Rétháti Bálint, Szelle Dominik, Pfaff Ádám)
 2. Aranycsapat ( Klock Balázs, Takács Marcell, Bálint Márton, Jászberényi Péter, Sifter Mihály)
 3. 2.b ( Friedmann Máté, Szentgyörgyváry Simon, Nagy Gergely, Kriszt Konrád, Csényi András)

3.évfolyamon:

 1. Szurikáta FC (Husznai Marcell, Móritz Márk, Jarmeczky Ádám, Karl Sebestyén )
 2. Reál Madrid ( Arató Márton, Juhász Péter, Nagy-Tószegi Soma, Pércsi Lora) )
 3. 3.b (  Márton Gergely, Sándor Gergely, Dráb Péter, Kádár Zalán)
 4. 3.c ( Haraszti Marcell, Kulcsár János, Nasir Pirooz, Geisz Donát, Fischer Ábel)

4.évfolyamon:

 1. 4.b ( Pánovics Tamás, Kovács András, Pere Balázs, Wéber Zsombor, Kuti Levente)

A fotók megtekinthetők a Galériában.
 

Undefined