Szülői értekezletek - fogadóórák

2022/23 tanév

A tanévben tervezett szülői értekezletek időpontjai:

2022.08.31., 17.00 Kollégiumi szülői értekezlet

2022.09.01., 17.00 Kiselsős szülői értekezlet

2022.09.06., 17.00 Általános iskolai szülői értekezlet - 2.-7. évfolyam

2022.09.13., 17.00 Általános iskolai szülői értekezlet - 8. évfolyam

2022.09.20.,  17.00 Gimnáziumi szülői értekezletek

2022.12.13.,           Szülői értekezlet svábbál rendezéséhez - 10. évfolyam

2023.01.17., 17.00 Szülői értekezlet - 12. évfolyam

2023.01.31., 17.00 Általános iskolai szülői értekezletek

2023.02.07., 17.00 Gimnáziumi szülői értekezletek

A tanévben tervezett fogadóórák időpontjai:

2022.11.15., 17.00 Fogadóóra

2023.04.18., 17.00 Fogadóóra

 

Tanárok egyéni fogadóórái

Tájékoztatásul: Csengetési rend

Név Fogadóóra
Amreinné Pesti Ágnes kedd, 1. óra
Aratóné Pesti Éva csütörtök, 3. óra
Balatoni Veronika szerda, 4. óra
Balatonyi Orsolya péntek, 3. óra
Bánáti Melinda kedd, 6. óra
Bánáti Péter péntek, 10.15-11.15
Bárdosné Litter Éva kedd, 5. óra
Baumgartnerné Wigand Katalin szerda, 4. óra
Békési Katalin kedd, 3. óra
Berta Erzsébet péntek, 1. óra
Bertus Krisztina szerda, 4.óra
Birkenstock Ivett Helga kedd, 6. óra
Bonyai Lajos csütörtök, 1. óra
Borovácz Tünde szerda, 3. óra
Büki Adél szerda, 5. óra
Csonka Adrienn szerda, 4. óra
Dezső Lászlóné szerda, 3 óra
Englender-Virth Petra  
Erb Dorottya kedd, 4. óra
Fábián Éva péntek, 2. óra
Fábián Krisztina hétfő, 3. óra
Farankiné Sótonyi Zsuzsanna kedd, 4. óra
Fáth Éva hétfő, 4. óra
Ferencz-Keresnyei Rita hétfő, 2. óra
Fitt Andrea csütörtök, 3. óra
Fleischmann Anina péntek, 5. óra
Flodung János szerda, 6. óra
Fodor Ferenc hétfő, 2. óra
Frey Mária Magdolna hétfő, 3. óra
Frick Anita Brigitta csütörtök, 8. óra
Fuchs-Venczel Szilvia kedd, 1. óra
Gönczi Nikoletta szerda, 3. óra
Göntér Klaudia szerda, 4. óra
Gubik András kedd, 5. óra
Gyetvai Erika péntek, 9. óra
Györgyiné Jávorka Barbara csütörtök, 13.30-14.30
Haincz Krisztián kedd, 6. óra
Halász Gabriella csütörtök, 6. óra
Halmi Edit kedd, 7. óra
Halmi Gábor szerda, 2. óra
Hebling Eszter hétfő, 3. óra
Hertrich Ágnes szerda, 2. óra
Hüse Rita kedd, 2. óra
Iváncsics Judit kedd, 3. óra
Jeránt Györgyné hétfő, 6. óra
Kajti Mercedes szerda, 3. óra
Kaponya Krisztina péntek, 3. óra
Keresztes Nóra hétfő, 5. óra
Khín István hétfő, 2. óra
Khín Istvánné hétfő, 4. óra
Kisgécziné Páj Mária hétfő, 2. óra
Kovács Péter hétfő, 4. óra
Kozma-Horváth Ágnes kedd, 6. óra
Kővágóné Sántha Györgyi hétfő, 1. óra
Kővári Tamás hétfő, 4. óra
Kőváriné Kovács Andrea péntek, 4. óra
Kratofil Bernadett kedd, 6. óra
Lantosné Csősz Edit hétfő, 4. óra
Laurinyecz Tünde kedd, 7. óra
Lipták Jánosné hétfő, 4. óra
Mágocsi Ágnes péntek, 3. óra
Mammel Krisztina hétfő, 6. óra
Dr. Markovics Ákos csütörtök, 2. óra
Mausz Judit kedd, 3. óra
Mayné Ritecz Réka csütörtök, 2. óra
Miklán Mónika hétfő, 3. óra
Molnár Bea Adrienn péntek, 16.00-17.00
Müller Edit Zsuzsanna hétfő, 2. óra
Müller Katalin kedd, 4.óra
Németh Judit Margit hétfő, 8. óra
Némethné Grosszmann Éva hétfő, 4.óra
Papp Ferencné kedd, 3. óra
Papp-Vonyó Réka Virág szerda, 3. óra
Puglics Éva kedd, 3. óra
Reil Anita hétfő, 6. óra
Rőderné Édel Zita  
Sillmann Gabriella szerda, 1. óra
Sinkóné Erdősi Gyöngyi csütörtök, 3. óra
Steindl Annamária szerda, 1. óra
Szabó Anita hétfő, 3. óra
Szabóné Keresztes Andrea kedd, 3.óra
Szabóné Várnai Ágnes hétfő, 5. óra
Szatmári Roland  
Szelle Krisztián péntek, 4. óra
Szelle-Haász Melinda péntek, 2. óra
Szép-Bozzai Zsuzsanna csütörtök, 4, óra
Szigriszt Adrienn hétfő, 6. óra
Tencz Miklós  
Tillné Petz Ditta csütörtök, 2. óra
Tóth Balázs péntek, 5. óra
Tóthné Kovács Ágnes Tünde hétfő, 5. óra
Tóth-Rutsch Nóra péntek, 2. óra
Várhalmi-Hujber Éva  
Weigert József csütörtök, 1. óra
Werner Gábor csütörtök, 2. óra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

 

magyar