Lesewölfe verseny - Lesewölfe Wettbewerb

November 16-án, csütörtökön megrendezésre került iskolánkban a Lesewölfe, német olvasási verseny a 3. és 4. évfolyam diákjai számára. Első körben a gyerekek a választott szövegeket olvasták fel, majd egy ismeretlen szövegrészletet kaptak. Tanulóink a versenyen az alábbi helyezéseket érték el:

3. évfolyamon:
•    1. helyezett: Szederkényi Hédi és Heller Emma Zoé
•    2. helyezett: Beck Jonathan
•    3. helyezett: Nagy Benjamin

4. évfolyamon:
•    1. helyezett: Gyenesei Erzsébet és Németh Martin Noel
•    2. helyezett: Seiser Boróka és Szabados Andor
•    3. helyezett: Keresnyei Fruzsina és Murai Letícia

Gratulálunk az elért sikerekhez!

Am 16. November wurde in der Schule für die Schülerinnen und Schüler der 3. und 4. Klassen der Lesewölfe Wettbewerb organisiert.  Als Erstes haben die Kinder einen ausgewählten Textteil laut vorgelesen, danach haben sie einen unbekannten Textauszug zum Vorlesen bekommen. Unter den Teilnehmenden wurden die folgenden Ergebnisse erzielt:

3. Klasse:
•    1. Platz: Hédi Szederkényi und Emma Zoé Heller
•    2. Platz: Jonathan Beck
•    3. Platz: Benjamin Nagy

4. Klasse:
•    1. Platz: Erzsébet Gyenesei und Martin Noel Németh
•    2. Platz: Boróka Seiser und Andor Szabados
•    3. Platz: Fruzsina Keresnyei und Letícia Murai

Wir gratulieren euch zu den schönen Ergebnissen!