Kenguru nemzetközi matematikaverseny - Mathewettbewerb Känguru

Unsere Schüler haben sich auch für das Nationalfinale des 'Internationalen Känguru Mathematikwettbewerbs' qualifiziert und die folgenden Ergebnisse erzielt:   

Klasse 3 Vince Radó 16. Platz Lehrerin: Anita Reil
Klasse 8 Marcell Schmidt 37. Platz Lehrerin: Mária Deák Khínné
Klasse 10 Dávid Husznai 26. Platz Lehrerin: Andrea Kovács Kőváriné
Klasse 4 Levente Schmidt 80. Platz Lehrer: Péter Kovács

Unter den zehn erfolgreichesten der Komitatsrunde waren die folgenden Schüler:

Klasse 8    Marcell Schmidt     1. Platz     Lehrerin: Mária Deák Khínné
Klasse 10     Dávid Husznai     3. Platz    Lehrerin: Andrea Kovács Kőváriné
Klasse 3     Vince Radó    4. Platz     Lehrerin: Anita Reil
Klasse 4     Levente Schmidt    4. Platz     Lehrer: Péter Kovács
Klasse 2     Benjamin Nagy     6. Platz     Lehrerin: Judit Mausz
Klasse 4     Janka Júlia Fekete    6. Platz    Lehrer: Péter Kovács
Klasse 2     Ezra Dániel Csobay    7. Platz    Lehrerin: Éva Fáth
Klasse 4     Zalán Székely    7. Platz    Lehrerin: Erzsébet Berta
Klasse 8     Tamás Müller    8. Platz    Lehrerin: Mária Deák Khínné
Klasse 4     Zsolt Kasznai    10. Platz    Lehrer: Péter Kovács
Klasse 12 Gyöngyvér Radó    10. Platz    Lehrerin: Hebling Eszter

Herzlichen Glückwunsch zu den Ergebnissen!

A Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos döntőjébe diákjaink is bejutottak és az alábbi eredményeket érték el:   

3. osztály    Radó Vince    16. helyezett    felkészítő tanára: Reil Anita
8. osztály    Schmidt Marcell    37. helyezett    felkészítő tanára: Khínné Deák Mária
10. osztály    Husznai Dávid    26. helyezett    felkészítő tanára: Kőváriné Kovács Andrea
4. osztály    Schmidt Levente 80. helyezett    felkészítő tanára: Kovács Péter

A megyei forduló tíz legjobbja között voltak az alábbi diákok:

8. osztály    Schmidt Marcell    1. helyezett    felkészítő tanára: Khínné Deák Mária
10. osztály    Husznai Dávid    3. helyezett    felkészítő tanára: Kőváriné Kovács Andrea
3. osztály    Radó Vince    4. helyezett    felkészítő tanára: Reil Anita
4. osztály    Schmidt Levente    4. helyezett    felkészítő tanára: Kovács Péter
2. osztály    Nagy Benjamin    6. helyezett    felkészítő tanára: Mausz Judit
4. osztály    Fekete Janka Júlia 6. helyezett    felkészítő tanára: Kovács Péter
2. osztály    Csobay Ezra Dániel 7. helyezett    felkészítő tanára: Fáth Éva
4. osztály    Székely Zalán    7. helyezett    felkészítő tanára: Berta Erzsébet
8. osztály    Müller Tamás    8. helyezett    felkészítő tanára: Khínné Deák Mária
4. osztály    Kasznai Zsolt    10. helyezett    felkészítő tanára: Kovács Péter
12. osztály    Radó Gyöngyvér    10. helyezett    felkészítő tanára: Hebling Eszter

Gratulálunk az eredményekhez!