Fotópályázat gimnazista és felsős diákjaink számára

Fotópályázat gimnazista és felsős diákjaink számára

Mi a pályázat témája? 

Iskolánk tanösvényét a mai Pécsről készült képekkel szeretnénk kiegészíteni – táblánként 6 fotóval. Ezért olyan fotókat várunk, amelyek illeszkednek az egyes állomásokon szereplő ismeretanyaghoz, pl. az ott található fotókhoz vagy szöveges tartalomhoz. Cél annak bemutatása, hogy mennyit változott Pécs a táblákon látható, olvasható múlthoz képest.
A nyertes pályaműveket ezenkívül egy most készülő iskolai nemzetiségi öröknaptár illusztrációjaként is fel szeretnénk használni.

Egyéb tudnivalók

A fotók mérete legalább 5 megapixel legyen. Készülhetnek mobiltelefonnal vagy fényképezőgéppel. A képeket eredeti méretben, szerkesztés (pl. photoshopolás) nélkül kérjük beküldeni. A beküldhető képek száma nincs korlátozva. A fotókat pedrive-on Ternecz Péterhez kérjük eljuttatni a pályázó neve és osztálya megadásával vagy a kvistudiopecs@gmail.com email címre.        

A legjobb fotók beküldői díjazásban részesülnek.

Beküldési határidő: 2022. november 10., csütörtök