Havi ütemterv

2019. májusi ütemterv

1

szerda

A munka ünnepe

 

2

csütörtök

 

 

3

péntek

8:00

11:00

16:00

Német nemzetiségi nyelv és irodalom írásbeli érettségi vizsga

Történelem írásbeli alapvizsga (10.évf.)

Ballagás 12.évf.

4

szombat

 

 

5

vasárnap

 

 

4-6

 

 

9:B osztálykirándulás Szeged

6

hétfő

8:00

Magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi vizsga

Magyar  nyelv és irodalom alapvizsga  (10.évf.)

6-8

 

 

Erdei iskola Egyházaskozár (3.évf.)

Osztálykirándulás Budapest (8.a)

6-9

 

 

Erdei iskola Hajóson (4.b)

7

kedd

8:00

13:00

Matematika írásbeli érettségi vizsga

Délutáni tanítás: felső tagozat + gimnázium (3 db óra)

Német nyelv alapvizsga (10.évf.)

8

szerda

8.00

13:00

Történelem írásbeli érettségi vizsga

Délutáni tanítás: felső tagozat + gimnázium ( 3 db óra)

Történelem alapvizsga (10.évf.) 

8-10

 

 

8.b osztálykirándulás Keszthely

9

csütörtök

8:00

Angol nyelv írásbeli érettségi vizsga

9-16

 

 

Berchtesgadeni diákcsere (kiutazás)

10

péntek

8:00

Német nyelv írásbeli érettségi vizsga

10-16

 

 

Kovásznai diákcsere (fogadás)

11

szombat

 

17:00

Vivicitta országos utcai futóverseny

Sváb fúvószenekari koncert a Kodály Központban

12

vasárnap

 

 

13

hétfő

8:00

Informatika emelt szintű írásbeli érettségi vizsga

14

kedd

 

 

15

szerda

 

 

16

csütörtök

8:00

Informatika közép szintű írásbeli érettségi vizsga

Kompetencia, kiegészítő mérés 9.A (előző évi nulladik évfolyam tanulói)

17

péntek

8:00

14:00

Kémia írásbeli érettségi vizsga

Földrajz írásbeli érettségi vizsga

Országos vers és prózamondó verseny Budapesten

17-20

 

 

„Balaton-kerülés” kerékpártúra

18

szombat

 

 

19

vasárnap

 

 

19-21

 

 

7.a osztálykirándulás

19-26

 

 

Oberhauseni diákcsere (kiutazás)

20

hétfő

 

 

20-21

 

 

Volkskundecamp Geresdlak (2.a)

21

kedd

8:00

17:00

Fizika írásbeli érettségi vizsga

Szülői értekezlet a leendő kiselsősök szüleinek

21-22

 

 

Volkskundecamp Geresdlak (2.c)

22

szerda

8:00-10:00

4.-5.-6. óra

15:00

6.+8. évf.: idegen nyelvi (angol) mérés

Matematika írásbeli alapvizsga (10.évf.)

Nyugdíjastalálkozó a kollégium aulában

23

csütörtök

 

NPOK szekcióülés iskolánkban (K228)

Délutáni tanítás: felső tagozat + gimnázium ( 3 db óra)

22-23

 

 

Volkskundecamp Geresdlak (2.b)

23-25

 

 

Osztálykirándulás Rinyabesenyő (6.a)

24

péntek

 

 

25

szombat

 

 

25-27

 

 

Osztálykirándulás (9.N)

26

vasárnap

Gyermeknap

 

26-27

 

 

Osztálykirándulás Zamárdiba ( 10.B)

27

hétfő

7:00:12:00

Napközi, menza és kollégiumi díj befizetés

27-28

 

 

Osztálykirándulás  Álmosvölgy (5.a)

Osztálykirándulás Hetvehelyre (5.b)

Osztálykirándulás Egyházaskozár (4.a)

28

kedd

13:00-17:00

Napközi, menza és kollégiumi díj befizetés

29

szerda

8.00

Kompetenciamérés a 6., 8. és 10. évfolyamon

Osztálykirándulás Patca, Katica tanya (1.évf.)

30

csütörtök

 

Leendő kiselsősök látogatása a Szőnyi óvodából

30-1

 

 

Osztálykirándulás Szilvásra ( 5.c)

31

péntek

 

Leendő kiselsősök látogatása a Dugonics óvodából

31-6

 

 

„Milleneum-i kerékpártúra”:

Tarvisio-Udine-Grado-Trieszt

 

magyar