Gimnázium

Országos és megyei versenyeredmények 2011-2012

Osztály

Név

Verseny

Helyezés

9.a

Berek Bernadett

Német vers- és prózamondó (Mundart)

Országos 6.

 

Lakatos Levente

Geowettbewerb (Német nyelvű földrajz)

Országos 2.

9.b

Schneider Corinna

Német vers- és prózamondó

Országos 14.

 

Bali Dániel

Német vers- és prózamondó

Országos 10.

 

Gyurok Barnabás

Geowettbewerb (Német nyelvű földrajz)

Országos 4.

 

Nagy Júlia 9.b

Schneider Corinna 9.b

Schwab Tibor 9.b

Lakatos Levente 9.a

„Berliner Maurer” Német Nyelvű Történelem Verseny

Országos 1. csapat

 

Gász Bálint 9.a

Lehmann Sebastian 9.b

Mozolai Martin 9.b

Nagy Júlia 9.b

Paróczi Viktor 9.a

Schneider Corinna 9.b

Véninger Bence 9.a

Abgedreht

Országos 1. csapat

10.a

Baráti László

Gordiusz Matematika

Arany Dániel Matematika

Zipernowsky Matematika Kupa

Megyei 4.

Országos 3.

Megyei dicséret

10.b

Müller Szandra

Német vers- és prózamondó (Mundart)

Megyei 3.

 

Horváth Aliz 10.b

„Jugend debattiert”

Regionális döntőbe jutott

11.a

Markovic Danijela

OKTV Német Nemzetiségi

Országos 14.

 

Braunitzer Boglárka 11.a

„Jugend debattiert”

Országos döntőbe jutott

12.a

Bakuretz Bonnie 12.a

Kozma Réka 11.b

Molnár Fanni 11.a

Rus Nikolett 11.a

Német Nemzetiségi Gimnáziumok Német Irodalmi Fordítási

Csapat 2.

12.b

Bacher Viktor

OKTV Német Nemzetiségi

Országos 1.

 

Baráti Judit

OKTV Német Nemzetiségi

Országos 5.

 

Czopf Balázs 10.b

Hartmann Ingrid 11.b

Bacher Viktor 12.b

Német Nyelvű Matematika

Országos 6. csapat

 

 

 

 

SPORTVERSENYEK

Név/Osztály

Verseny

Helyezés

Lutz Beáta 5.a

Müller Anna 5.b

Németh Virág 5.b

Toller Kata 5.b

RG Suliolimpia

Országos 1. csapat

Pál Kata 3.b

Gajári Bíborka 4.a

Jordán Dorka 4.a

Szász Natália 4.c

RG Suliolimpia

Országos 3. csapat

Balázs Alexandra 2.a

Szántó Liza 2.b

Oletics Réka 2.b

Sohár Anna 2.b

RG Suliolimpia

Országos 5. csapat

Várdaróczi Amina Gréta 2.b

Mezővári Luca 2.a

Büki Tímea 2.b

Szuchovszky Hanna 1.a

RG Suliolimpia

Országos 6. csapat

Vajd Kata 2.a

Begovácz Hanna 1.b

Fazekas Vivien 1.b

Fülöp Nóra 2.b

Husznai Mirjam 1.b

Rajnai Boróka 1.b

Funták Noémi 1.b

RG Diákolimpia

Országos csapat

Koppán Hanna 4.a

RG Diákolimpia

 

Pál Kata 3.b

RG Diákolimpia

 

Toller Kata 5.b

RG Diákolimpia

 

Hiti Maja Boglárka 5.b

RG Diákolimpia, Suliolimpia, …

Országos 1.

 

 

 

Braunitzer Boglárka 11.a

 

szinkronúszás

Országos Bajnokság 2.

Magyar Köztársaság Kupa 2.

Nemzetközi Bajnokság (Pozsony) 4.

Weimert Viktor 10.a 

Tutti Tibor 11.b

Szita Ágoston 11.b

Kovács Artúr 9.b

Brandt Dominik 9.b

Dél-dunántúli Kollégiumok Közötti Labdarúgás

Régiók Bajnoksága (Szeged) 3.

Baumann Ákos 10.a    

 

Aerobik

Európa Bajnokság 7., 8.

Világbajnokság (Szófia) 9.

Baumann Dalma 10.a

 

Aerobik

Diákolimpia 1.

Európa Bajnokság 8.

Bali Dániel 9.b

Aerobik

Világbajnokság 2.

Elter Gréta 8.b

Aerobik Magyar Kupa

Országos 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erb Zsombor 10.b

Kecskés Alexis 12.a

Kecskés Andreas 8.a 

Tenisz Diákolimpia

Országos Csapatverseny 2.

Pytel Bence 8. b

 

 

 

Tollaslabda

 

Országos Bajnokság U15  1.

„Danish Open” negyed döntő

 

Pytel Gergő 6.a

 

Tollaslabda Diákolimpia

Országos Bajnokság 1.

„Danish Open” negyed döntő

Boden See Turnier 1.

Pytel Bence 8.b

Tollaslabda Diákolimpia

Országos 2.

Kiss Fanni 4.b

Tollaslabda Diákolimpia

Országos 2.

Pytel Panna 3.b

Kiss Gabriella 7.a

Kotsy Gergő 8.b

Lakatos Levente 9.a

Solti Flóra 8.b

Solti Luca 11.b

Széll Kata 9.a

Tollaslabda Diákolimpia

„Az ország legjobb iskolája” kupát nyerték el

Középiskolás atléta leány csapat (30 fő): a csapatot képviseli: Nyitrai Laura 10.a

 

Atlétikai Bajnokság (őszi-, téli-, tavaszi forduló)

Megyei 1.

Dobszai János 11.a

Kajak Diákolimpia 500m

Országos 2.

Heilmann Máté 4.a

Atlétika

Városi 2., Megyei 19.

Kern Mandula 3.c

Kisiskolások KRESZ

Megyei 2.

Szentirmay Beatrix 6.a

Kerékpáros Ifjúsági Kupa

Megyei 6.

Lutz Réka 7.a

Serdülőkorúak KRESZ

Megyei 3.

Ackermann Máté 5.a

Albrecht Dávid 5.a

Csoboth Adrián

Deák Márton

Erős Martin 6.b

Flódung Márton 5.a

Havasi Zoltán 5.a

Mattes Dániel 5.a

Mezővári Bálint 5.b

Varga D. Márton 5.a

Wahler Dávid 7.

Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntő

3.

 

0