Általános iskola

Országos és megyei versenyeredmények osztályonként 2011-2012

Osztály

Név

Verseny

Helyezés

1.a

Pánovics Dániel

Apró Matematikusok

Megyei 9.

 

Radó Gyöngyvér

Mozaik Matematika

Országos 5.

1.b

Sal Kinga

Német vers- és prózamondó

Apró Matematikusok

Országos 1.

Megyei 5.

 

Mehringer Lotti

Német vers- és prózamondó

Országos 2.

 

Becker Freya

Német vers- és prózamondó

Országos 7.

 

Korsós Flóra

Német vers- és prózamondó  (Mundart)

Országos 5.

2.a

Fábián Dávid

Német vers- és prózamondó

Országos 6.

 

Elter Janka

Német vers- és prózamondó

Országos 11.

 

Albert Ákos

NyelvÉsz

Kenguru Matematika

Megyei 1.

Országos 2.

 

Bánáti Tamás

NyelvÉsz

Kenguru Matematika

Megyei 4.

Országos 1.

3.a

Szentes Gréta

Német vers- és prózamondó

Országos 10.

 

Heil Henrik

Német vers- és prózamondó (Mundart)

Országos 1.

 

Németh Emma

NyelvÉsz

Megyei 7.

 

Heil Henrik

Mehringer Marcell

Szentes Gréta

Bugovits Bora

Bolyai Anyanyelvi

Megyei 3.

 

Sipos Ferenc

Nagy Adrián

Mehringer Marcell

Gábor Marcell

Bolyai Matematika

Megyei 2.

3.b

Bollér Henrik

Német vers- és prózamondó

Országos 8.

 

Pytel Panna

Kalmár László Matematika

Megyei 8.

3.c

Bollér Henrik

Kenguru Matematika

Kalmár László Matematika

Megyei 3.

Megyei 4.

4.a

Beck-Faubl Annaléna Liza

Német vers- és prózamondó

Országos 4.

4.b

Husznai Albert

Zrínyi Matematika

Kalmár László Matematika

Megyei 7.

Megyei 11.

 

Amrein Mátyás

Husznai Albert

Háhn Ádám

Daczó Hunor

Bolyai Matematika

Megyei 4.

4.c

 

 

 

5.b

Sal Dávid

Német vers- és prózamondó

Kalmár László Matematika

Országos 1.

Megyei 4.

 

Hohmann Áron

Német vers- és prózamondó

Országos 9.

 

Müller Anna

Német vers- és prózamondó (Mundart)

Országos 4.

 

Porth Borbála

Német vers- és prózamondó (Mundart)

Országos 6.

 

Németh Virág

Benedek Elek Mesemondó

Megyei 3.

 

Dravecz Péter

Rajczi Regő

Wald Ákos

Sal Dávid

Bolyai Matematika

Megyei 5.

6.a

Czigány Matthias

Német vers- és prózamondó

Országos 4.

 

Armbruszt Zsanett

Zrínyi Matematika

Kenguru Matematika

Megyei 3.

Megyei 4.

 

Csomor Kristóf

NyelvÉsz

Megyei 9.

6.b

Balogh Hanna

Német vers- és prózamondó

Országos 13.

 

Ragály Szabolcs

Kenguru Matematika

Megyei 9.

 

Rémes Ramóna

Vonyó András

Ragály Szabolcs

Balogh Hanna

Bolyai Anyanyelvi

Megyei 3.

7.a

Szentes Fruzsina

OÁTV Honismeret

Országos 9.

 

Buzás Boglárka

OÁTV Honismeret

Kenguru Matematika

Országos 11.

Megyei 10.

 

Rabóczki Regő

Zrínyi Matematika

Megyei 11.

 

Kárász Dániel

OÁTV Angol

Országos 7.

 

Buzás Boglárka

Katreiner Hanga

Kövecs Eszter

Szentes Fruzsina

Rabóczki Regő

Dunántúli Napló „Lapot a Diáknak”

Megyei 3. csapat

 

Szentes Fruzsina

Kövecs Eszter

Buzás Boglárka

Rákosa Réka

Bolyai Anyanyelvi

Megyei 6.

7.b

Klász Viktória

OÁTV Honismeret

OÁTV Német

Zrínyi Matematika

NyelvÉsz

Bátaszéki Matematika

Varga Tamás Matematika

Kalmár László Matematika

Kenguru Matematika

Országos 5.

Országos 5.

Megyei 1.

Megyei 5.

Országos 7.

Megyei 4.

Megyei 1.

Megyei 2.

 

Angyal Olivér

OÁTV Honismeret

Kenguru Matematika

Országos 7.

Megyei 8.

 

Bugovits Janka

Bugovits Luca

Klász Viktória

Palatinus Fanni

Bolyai Anyanyelvi

Országos 5. csapat

 

Bugovits Janka

Buzás Boglárka

Csengő Gabriella

Szentes Fruzsina

„Greift nach den Sternen”

Országos 5. csapat

 

Klász Viktória

Bugovits Janka

Bugovits Luca

Tóth Krisztián

Bolyai Matematika

Megyei 1., Országos 12.

8.a

Czigány Elliot

Német vers- és prózamondó

OÁTV Német

Országos 4.

Országos 8.

 

Spengler Bettina

Török Veronika

Czigány Elliot

Borhy Kinga

Bolyai Anyanyelvi

Megyei 5.

8.b

Sal Kristóf

Német vers- és prózamondó

OÁTV Honismeret

OÁTV Német

Zrínyi Matematika

Bátaszéki Matematika

Varga Tamás Matematika

Kalmár László Matematika

Országos 2.

Országos 6.

Országos 4.

Megyei 1., Országos 2.

Országos 1.

Megyei 1., Országos 2.

Megyei 1.

 

Győrffy Villő

OÁTV Honismeret

Országos 12.

 

Bartók Tamás

Geowettbewerb (Német nyelvű földrajz)

Országos 2.

 

Pytel Bence

Geowettbewerb (Német nyelvű földrajz)

Országos 6.

 

Nádor Milán

OÁTV Angol

Országos döntős     

 

Újfalvi Dalma

Duthweiler Ákos

Pytel Bence

Sal Kristóf

Bolyai Anyanyelvi

Megyei 4.

8.ab

Sal Kristóf

Kozma Rebeka

Kecskés Andreasz

Keresztes Bajnok

Bolyai Matematika

Országos 1.

SPORTVERSENYEK

Név/Osztály

Verseny

Helyezés

Lutz Beáta 5.a

Müller Anna 5.b

Németh Virág 5.b

Toller Kata 5.b

RG Suliolimpia

Országos 1. csapat

Pál Kata 3.b

Gajári Bíborka 4.a

Jordán Dorka 4.a

Szász Natália 4.c

RG Suliolimpia

Országos 3. csapat

Balázs Alexandra 2.a

Szántó Liza 2.b

Oletics Réka 2.b

Sohár Anna 2.b

RG Suliolimpia

Országos 5. csapat

Várdaróczi Amina Gréta 2.b

Mezővári Luca 2.a

Büki Tímea 2.b

Szuchovszky Hanna 1.a

RG Suliolimpia

Országos 6. csapat

Vajd Kata 2.a

Begovácz Hanna 1.b

Fazekas Vivien 1.b

Fülöp Nóra 2.b

Husznai Mirjam 1.b

Rajnai Boróka 1.b

Funták Noémi 1.b

RG Diákolimpia

Országos csapat

Koppán Hanna 4.a

RG Diákolimpia

 

Pál Kata 3.b

RG Diákolimpia

 

Toller Kata 5.b

RG Diákolimpia

 

Hiti Maja Boglárka 5.b

RG Diákolimpia, Suliolimpia, …

Országos 1.

 

 

 

Braunitzer Boglárka 11.a

 

szinkronúszás

Országos Bajnokság 2.

Magyar Köztársaság Kupa 2.

Nemzetközi Bajnokság (Pozsony) 4.

Weimert Viktor 10.a 

Tutti Tibor 11.b

Szita Ágoston 11.b

Kovács Artúr 9.b

Brandt Dominik 9.b

Dél-dunántúli Kollégiumok Közötti Labdarúgás

Régiók Bajnoksága (Szeged) 3.

Baumann Ákos 10.a    

 

Aerobik

Európa Bajnokság 7., 8.

Világbajnokság (Szófia) 9.

Baumann Dalma 10.a

 

Aerobik

Diákolimpia 1.

Európa Bajnokság 8.

Bali Dániel 9.b

Aerobik

Világbajnokság 2.

Elter Gréta 8.b

Aerobik Magyar Kupa

Országos 3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erb Zsombor 10.b

Kecskés Alexis 12.a

Kecskés Andreas 8.a 

Tenisz Diákolimpia

Országos Csapatverseny 2.

Pytel Bence 8. b

 

 

 

Tollaslabda

 

Országos Bajnokság U15  1.

„Danish Open” negyed döntő

 

Pytel Gergő 6.a

 

Tollaslabda Diákolimpia

Országos Bajnokság 1.

„Danish Open” negyed döntő

Boden See Turnier 1.

Pytel Bence 8.b

Tollaslabda Diákolimpia

Országos 2.

Kiss Fanni 4.b

Tollaslabda Diákolimpia

Országos 2.

Pytel Panna 3.b

Kiss Gabriella 7.a

Kotsy Gergő 8.b

Lakatos Levente 9.a

Solti Flóra 8.b

Solti Luca 11.b

Széll Kata 9.a

Tollaslabda Diákolimpia

„Az ország legjobb iskolája” kupát nyerték el

Középiskolás atléta leány csapat (30 fő): a csapatot képviseli: Nyitrai Laura 10.a

 

Atlétikai Bajnokság (őszi-, téli-, tavaszi forduló)

Megyei 1.

Dobszai János 11.a

Kajak Diákolimpia 500m

Országos 2.

Heilmann Máté 4.a

Atlétika

Városi 2., Megyei 19.

Kern Mandula 3.c

Kisiskolások KRESZ

Megyei 2.

Szentirmay Beatrix 6.a

Kerékpáros Ifjúsági Kupa

Megyei 6.

Lutz Réka 7.a

Serdülőkorúak KRESZ

Megyei 3.

Ackermann Máté 5.a

Albrecht Dávid 5.a

Csoboth Adrián

Deák Márton

Erős Martin 6.b

Flódung Márton 5.a

Havasi Zoltán 5.a

Mattes Dániel 5.a

Mezővári Bálint 5.b

Varga D. Márton 5.a

Wahler Dávid 7.

Kosárlabda Diákolimpia Országos Elődöntő

3.

Korábban rögzített versenyeredmények 2011-2012

Verseny neve Tanuló neve Eredmény   Felkészítő tanár
Bolyai anyanyelvi verseny országos döntő Klász Viktória, Bugovits Janka, Bugovits Luca, Palatinusz Fanni (7.b) 5.helyezett csapat Tasnádi Emese
Bolyai anyanyelvi verseny (BARANYA-SOMOGY-TOLNA MEGYE) Heil Henrik, Mehringer Marcell, Szentes Gréta, Bugovits Bora (3.a) 3.helyezett csapat Némethné Grosszmann Éva
Bolyai anyanyelvi verseny (BARANYA-SOMOGY-TOLNA MEGYE) Gayer Johanna, Varga Vivien, Schneider Charlott, Dujic Andrea (6.a) 5.helyezett csapat Markovicsné Arató Zsófia
Bolyai anyanyelvi verseny (BARANYA-SOMOGY-TOLNA MEGYE) Rémes Ramóna, Vonyó András, Ragály Szabolcs, Balogh Hanna (6.b) 3.helyezett csapat Tasnádi Emese
Bolyai anyanyelvi verseny (BARANYA-SOMOGY-TOLNA MEGYE) Szentes Fruzsina, Kövecs Eszter, Buzás Boglárka, Rákosa Réka (7.a) 6.helyezett csapat Markovicsné Arató Zsófia
Bolyai anyanyelvi verseny (BARANYA-SOMOGY-TOLNA MEGYE) Klász Viktória, Bugovits Janka, Bugovits Luca, Palatinusz Fanni (7.b) 1.helyezett csapat Tasnádi Emese
Bolyai anyanyelvi verseny (BARANYA-SOMOGY-TOLNA MEGYE) Spengler Bettina, Török Veronika, Czigány Elliot, Borhy Kinga (8.a) 5.helyezett csapat Markovicsné Arató Zsófia
Bolyai anyanyelvi verseny (BARANYA-SOMOGY-TOLNA MEGYE) Sal Kristóf, Duthweiler Ákos, Pytel Bence (8.b) 4.helyezett csapat Tasnádi Emese
Bolyai matematika verseny országos döntő Klász Viktória, Bugovits Janka, Bugovits Luca, Tóth Krisztián (7.b) 12.helyezett csapat Englertné Eklics Ibolya
Bolyai matematika verseny országos döntő Sal Kristóf, Kozma Rebeka, Kecskés Andreasz, Keresztes Bajnok Koppány (8.a.b) 1.helyezett csapat Lipták Jánosné, Englertné Eklics Ibolya
Liszt Ferenc Emlékverseny "Kottafejek"-Borhy Anna, Orbán Luca, Pytel Panna, Wald Máté (3.b) 1. helyezett csapat Némethné Grosszmann Éva
Liszt Ferenc Emlékverseny "Liszt-érzékenyek"-Szigeti Anna, Dobi Hanna, Adonyi Panna, Zoltán Marcell Dominik (3.a) 2. helyezett csapat Fáth Éva
Bolyai matematika verseny megyei forduló "Bolyai fiúk"-Nagy Adrián Róbert, Sipos Ferenc Richárd, Mehringer Marcell, Gábor Marcell (3.a) 2.helyezett csapat Fáth Éva
Bolyai matematika verseny megyei forduló Amrein Mátyás, Husznai Albert, Háhn Ádám, Daczó Hunor (4.b) 4.helyezett csapat Békési Katalin
Bolyai matematika verseny megyei forduló Dravecz Péter, Rajczi Regő, Sal Dávid, Wald Ákos (5.b) 5.helyezett csapat Hebling Eszter
Bolyai matematika verseny megyei forduló Klász Viktória, Bugovits Janka, Bugovits Luca, Tóth Krisztián (7.b) 1.helyezett csapat Englertné Eklics Ibolya
Bolyai matematika verseny megyei forduló Sal Kristóf, Kozma Rebeka, Kecskés Andreasz, Keresztes Bajnok Koppány (8.évfolyam) 1.helyezett csapat Lipták Jánosné, Englertné Eklics Ibolya
"Greift nach den Sternen" európai uniós verseny Buzás Boglárka, Szentes Fruzsina (mindketten a 7.a-ból), Csengő Gabriella, Bugovits Janka (mindketten a 7.b-ből) 5. helyezett(országos) csapat  
Körzeti atlétikai többpróbás verseny Csőke Patrick II. helyezett (III.korcsoport) egyéni Csősz Edit, Szűcs Tibor
Körzeti atlétikai többpróbás verseny Csőke Patrick, Wahler Dávid, Györgyi Benedek, Erős Martin, Pytel Gergő, Német Márk IV. helyezett (III.korcsoport) csapat Csősz Edit, Szűcs Tibor