Tantestület

Az iskolavezetés

Név Végzettség Beosztás, feladat E-mail
Amreinné Pesti Ágnes német, történelem Intézményvezető 2019. október 28-tól, szaktanácsadó ›››
Englenderné Hock Ibolya német, magyar intézményvezető 2019. október 28-ig. ›››
Khín István számítástechnika, fizika, matematika intézményvezető helyettes ›››
Hertrich Ágnes német intézményegység vezető (iskola), szakértő, 11.b osztályfőnök ›››
Iváncsics Judit német, biológia intézményegység vezetőhelyettes (iskola), szaktanácsadó ›››
Göndöcné Jákics Kornélia tanító intézményegység vezetőhelyettes (iskola), szakértő ›››
Dr. Dávid Gabriella pedagógia, jogász intézményegység vezető (kollégium), jogi előadó, szaktanácsadó ›››
Weigert József német, biológia Szakmai szolgáltatásokért felelős intézményvezető helyettes, szakértő ›››
Juhászné Neudhardt Andrea közgazdász gazdasági vezető  ›››

A tantestület

Név Végzettség Beosztás, feladat E-mail
Arató Zsófia magyar 7.b osztályfőnök ›››
Aratóné Pesti Éva biológia, német 5.b osztályfőnök ›››
Balatonyi Orsolya angol   ›››
Balogh Ildikó német napközis nevelő ›››
Bánáti Melinda tanító napközis nevelő ›››
Bárdosné Litter Éva tanító, műszaki szakoktató napközis nevelő  ›››
Baumgartnerné Wigand Katalin német, földrajz 12.a osztályfőnök,
DFU munkaközösség vezetője,
szaktanácsadó
›››
Bayer Attila ének óraadó, zenekar vezető ›››
Békési Katalin tanító 4.b osztályfőnök ›››
Berta Erzsébet tanító szaktanácsadó, 1.b osztályfőnök, a „Fekete színház” vezetője ›››
Bertus Krisztina német, történelem   ›››
Birkenstock Ivett Helga fizika kollégiumi nevelő ›››
Bonyai Lajos angol 6.b osztályfőnök, ›››
Borovácz Tünde magyar irodalmi színpad ›››
Bozzai Zsuzsanna német, történelem 9.b osztályfőnök ›››
Büki Adél német szakértő ›››
Csonka Adrienn tanító napközis nevelő ›››
Dezső Lászlóné rajz rajz szakkör  ›››
Englender-Virth Petra német, történelem Szakmai szolgáltatások ›››
Fábián Éva német, történelem szakértő ›››
Fábián Krisztina angol, német 6.a osztályfőnök, szaktanácsadó ›››
Faránkiné Sótonyi Zsuzsanna magyar,német Humán munkaközösség vezetője  ›››
Fáth Éva tanító 3.c osztályfőnök ›››
Fleischmann Anina tanító napközis nevelő ›››
Flodung János német, történelem szakértő, 10.a osztályfőnök ›››
Flódung Mária tanító szaktanácsadó, 4.c osztályfőnök ›››
Fodor Ferenc angol Angol munkaközösség vezetője ›››
Frey Mária német szaktanácsadó ›››
Frick Anita Brigitta német kollégiumi nevelő ›››
Gerner Zsófia biológia, kémia óraadó  
Gönczi Nikoletta informatika Robotika szakkör ›››
Grósz Bettina pedagógia (bölcsész) kollégiumi nevelő  
Halász Gabriella német Osztályfőnöki munkaközösség vezetője, 6.c osztályfőnök ›››
Halmi Edit ének énekkar vezető ›››
Halmi Gábor ének, matematika énekkar vezető, szakértő ›››
Hebling Eszter matematika, német 9.a osztályfőnök, természettudományos munkaközösség vezető  ›››
Hoffmann-Bede Szilvia német Tartósan távol ›››
Horváthné Kajti Mercedes tanító 2.a osztályfőnök ›››
Hüse Rita angol   ›››
Jeránt Györgyné technika, néptánc német néptánc ›››
Kaponya Krisztina tanító napközis nevelő ›››
Keresztes Nóra angol   ›››
Kernsten Carin, Susan   Német vendégtanár, koordinátor ›››
Khínné Deák Mária matematika, fizika   ›››
Kisgécziné Páj Mária tanító napközis nevelő ›››
Kovács Péter tanító 1.a osztályfőnök ›››
Kozma-Horváth Ágnes tanító napközis nevelő ›››
Kővágóné Sántha Györgyi német, tanító 2.b osztályfőnök ›››
Kővári Tamás matematika, technika szakértő, 5.a osztályfőnök ›››
Kőváriné Kovács Andrea matematika szakértő, 10.b osztályfőnök ›››
Kratofil Bernadett német, olasz   ›››
Lantosné Csősz Edit testnevelés, földrajz, atlétika edző testnevelés minkaközösség vezető, atlétika edző ›››
Laurinyecz Tünde matematika, fizika, informatika robotika szakkör ›››
Lipták Jánosné német, matematika   ›››
Mágocsi Ágnes német, matematika, számítástechnika 12.b osztályfőnök, szaktanácsadó ›››
Mammel Krisztina német   ›››
Dr. Markovics Ákos fizika, kémia gimnáziumi DÖK segítő ›››
Mausz Judit tanító 3.b osztályfőnök ›››
Mayné Ritecz Réka földrajz, német 8.b osztályfőnök ›››
Miklán Mónika angol   ›››
Molnár Bea Adrienn német, kommunikáció tartósan távol (GYES) ›››
Müller-Boros Ágnes magyar 8.a osztályfőnök, irodalmi színpad ›››
Müller Dóra német kollégiumi nevelő  ›››
Müller Edit matematika, informatika robotika szakkör ›››
Müller Katalin magyar napközis nevelő ›››
Némethné Grosszmann Éva tanító 3.a osztályfőnök ›››
Nimsz Réka tanító napközis nevelő  ›››
Papp Ferencné tanító szakértő, 1.c osztályfőnök  ›››
Reil Anita tanító   ›››
Rőderné Édel Zita tanító napközis nevelő ›››
Sillmann Gabriella tanító 2.c osztályfőnök ›››
Sinkóné Erdősi Gyöngyi kémia, biológia 9.n osztályfőnök ›››
Steindl Annamária német szakértő, 5.c osztályfőnök, német munkaközösség vezetője ›››
Stölkler Nándorné német, magyar könyvtáros  ›››
Szabó Anita tanító 43.a osztályfőnök  ›››
Szatmári Roland testnevelés   ›››
Szelle Krisztián tanító napközis nevelő  ›››
Szelle-Haász Melinda tanító napközis nevelő  ›››
Szigriszt Adrienn német 11.a osztályfőnök ›››
Szűts Tibor testnevelés, biológia óraadó ›››
Tencz Miklós német, történelem 7.c osztályfőnök, szaktanácsadó ›››
Tillné Petz Ditta német, kommunikáció   ›››
Tóth Balázs matematika kollégiumi nevelő ›››
Tóthné Kovács Ágnes Tünde tanító napközis nevelő ›››
Tóth-Rutsch Nóra német, történelem   ›››
Várhalmi-Hujber Éva testnevelés általános iskolai DÖK segítő  ›››
Werner Gábor német kollégiumi nevelő  ›››
Wolfart Anna német, földrajz óraadó ›››

Nevelő-oktató munkát közvetlenül segítők

Név Beosztás E-mail
Arnold Alexandra pedagógiai asszisztens ›››
Beck Gáborné iskolatitkár ›››
Csilik Ágnes Gabriella tartósan távol ›››
Heil Helmut Frigyes pedagógiai asszisztens ›››
Michelisz Petra pedagógiai asszisztens ›››
Nagy Kata laboráns ›››
Puskás Nikolett iskola pszichológus ›››
Stiller Michaela pedagógiai asszisztens ›››
Szűcs Tamás rendszergazda ›››
Ternecz Péter oktatástechnikus ›››
Tóth-Sztanits Brigitta pedagógiai asszisztens ›››

 

Technikai, ügyviteli dolgozók

Név Beosztás E-mail
Birkenstock Zoltán portás ›››
Birkenstock Zoltánné portás ›››
Boros Gábor portás  
Fischer József portás, gépkocsivezető  
Hettinger Attila házmester, karbantartó, fűtő  
Hettinger Attiláné kézbesítő ›››
Horváth Andrea takarító  
Kémenes Erzsébet takarító  
Keresztúri Jánosné Szilvia takarító ›››
Lászlóné Pausch Éva pénzügyi ügyintéző ›››
Merkler József portás  
Nagyné Hermesz Mónika számviteli előadó ›››
Pataki Lászlóné portás  
Pénzes Melinda munkaügyi előadó ›››
Sajti Franciska gazdasági ügyintéző ›››
Sirok Judit tartósan távol ›››
Stein Zoltán karbantartó ›››
Szabados Judit gazdasági csoportvezető ›››
Szőkéné Várnai Bernadette portás ›››

 

magyar