Lehrerkollegium

Schulleitung

Name

Schulabschluss

Stellung

Englenderné Hock Ibolya

német, magyar

igazgató

Khín István

számítástechnika, fizika, matematika

igazgatóhelyettes

Dr. Dávid Gabriella

pedagógia, jogász

kollégium tagintézmény vezető, jogi előadó

Vargáné Fáth Éva

német, orosz

általános iskola tagintézmény vezető

Göndöcné Jákics Kornélia

tanító

általános iskola tagintézmény vezető helyettes

Schneringer Péter

közgazdász

gazdasági vezető

Lehrerkollegium

Name

Schulabschluss

Stellung

Amreinné Pesti Ágnes

német, történelem

DFU munkaközösség vezető

Aratóné Pesti Éva

biológia

részmunkaidős

Baumgartnerné Wigand Katalin

német, földrajz

Bayer Attila

ének

óraadó, általános iskolai kórus vezetője

Bárdosné Litter Éva

tanító, műszaki szakoktató

napközis nevelő, napközis munkaközösség vezetője

Bede Szilvia

 

óraadó, német néptánc oktató

Berta Erzsébet

tanító

1.b osztályfőnök, a „Fekete színház” vezetője

Békési Katalin

tanító

4.b osztályfőnök

Bocsárdi Szilárdné

műszaki tanár, üzemmérnök

kollégiumi nevelő

Bonyai Lajos

angol

12.a osztályfőnök, angol munkaközösség vezetője

Bornemisza Imre

informatika

óraadó

Brambauer-Szigriszt Adrienn

német

Csonka Adrienn

tanító

napközis nevelő

Dezső Lászlóné

rajz

rajz szakkör

Englertné Eklics Ibolya

matematika, technika

részmunkaidős

Faránkiné Sótonyi Zsuzsanna

magyar,német

GYES

Fábián Krisztina

angol, német

8.b osztályfőnök

Fáth Éva

tanító

3.a osztályfőnök

Flodung János

német, történelem

Flódung Mária

tanító

4.a osztályfőnök

Fodor Ferenc

angol

Frey Mária

német

Frick Anita

német

kollégiumi nevelő

Gönczi Nikoletta

informatika

Györgyiné Jávorka Barbara

német

kollégiumi nevelő

Halminé Sós Csilla

ének, karvezetés

GYES

Halmi Gábor

ének, matematika

kollégiumi nevelő, énekkar vezető

Harciné Nyéki-Takács Andrea

magyar, történelem

11.a osztályfőnök, humán munkaközösség vezető, irodalmi színpad

Hebling Eszter

matematika, német

 

Hegyháti-Végvári Ágnes

kémia, biológia

GYES

Horváth Ágnes

tanító

2.c osztályfőnök

Horváthné Kajti Mercedes

tanító

1.a osztályfőnök

Hujber Éva

testnevelés

általános iskolai DÖK segítő

Iváncsics Judit

német, biológia

6.b osztályfőnök

Kaponya Krisztina

tanító

napközis nevelő

Katona Péterné

tanító

alsós munkaközösség vezető

Khínné Deák Mária

matematika, fizika

10.a osztályfőnök

Kisgécziné Páj Mária

tanító

napközis nevelő

Kovács Péter

tanító

1.c osztályfőnök

Kővágóné Sántha Györgyi

német, tanító

2.b osztályfőnök

Kratofil Bernadett

német, olasz

GYES

Lankóné Kósa Anna

kémia

részmunkaidős

Lantosné Csősz Edit

testnevelés, földrajz, atlétika edző

atlétika edző

Lengyel Rita

angol

GYES

Lipták Jánosné

német, matematika

7.a osztályfőnök

Markovics Ákos

fizika, kémia

gimnáziumi DÖK segítő, részmunkaidős

Markovicsné Arató Zsófia

magyar

részmunkaidős

Mausz Judit

tanító

GYES

Mayné Ritecz Réka

földrajz, német

Mágocsi Ágnes

német, matematika, számítástechnika

GYES

Mándli Gyula

fizika, matematika

6.a osztályfőnök, iskolaszék tagja, a KAT tagja

Miklán Mónika

angol

10.b osztályfőnök

Molnár Bea Adrienn

német, kommunikáció

napközis nevelő

Némethné Grosszmann Éva

tanító

3.b osztályfőnök

Nimsz Réka

tanító

napközis nevelő

Papp Ferencné

tanító

1.a osztályfőnök

Papp Tamás

matematika, fizika

részmunkaidős

Pavlekovicsné Pfaff Erzsébet

német

7.b osztályfőnök

Dr. Putnokyné Rockenstein Ilona

német, biológia, kémia

5.b osztályfőnök, felsős munkaközösség vezető

Reil Anita

tanító

GYES

Rőderné Édel Zita

tanító

napközis nevelő, a KAT tagja

Stölkler Nándorné

német, magyar

könyvtáros

Szabó Anita

tanító

4.c osztályfőnök

Szabó Éva

angol, orosz, történelem

Szatmári Roland

testnevelés

kollégiumi nevelő

Szelle Krisztián

tanító

napközis nevelő

Szűts Tibor

testnevelés, biológia

az iskolai sportegyesület elnöke

Tantos Edit

német, orosz, magyar

12.b osztályfőnök

Tasnádi Emese Kitti

magyar, német

5.a osztályfőnök

Tencz Miklós

német, történelem

10.b osztályfőnök

dr. Tóthné Lafferton Anna

német, történelem

óraadó

Weigert József

német, biológia

egyedi helyettesítések koordinátora

Zwickl Erzsébet

német, orosz

gimnáziumi német munkaközösség vezető

 

   

Technisches Personal

Név

Beosztás

Ackermann Antalné

pénztáros

Authné Rábai Éva

könyvelő

Balogh Ildikó

pedagógiai asszisztens

Birkenstock Zoltánné

portás

Cseh György

karbantartó

Fehérvári Árpádné

takarító

Gardánfalvi László

oktatástechnikus

Gerner Péter

portás

Gyurokovics Zoltán

portás

Hettinger Attila

házmester, karbantartó, fűtő

Kémenes Erzsébet

takarító

Kiss Ernőné Csizmadia Zsuzsanna

kézbesítő

Kövesi Jánosné

gazdasági ügyintéző

Kövesné Végh Ágnes

iskolatitkár

Merkler József

portás

Pataki Lászlóné

portás

Riesz Józsefné

takarító

Szőkéné Várnai Bernadette

portás

 

 

Deutsch